preloader
Bize Ulaşın
Fırat Mahallesi 507 sokak Dara Plaza 4/20 Kayapınar/DİYARBAKIR
[email protected]
0532 577 67 24
Bize Katılın
[email protected]
0 532 577 67 24

Ne Yapıyoruz


Deprecated: 5.9.0 versionundan beri WP_User_Query fonksiyonu çağrıldığı parametre ile geçerliliğini yitirmiş! who artık kullanılmıyor, yerine capability kullanın. in /var/www/wp-includes/functions.php on line 5697

Değer
katmak için
çalışıyoruz.

Reklamın hayatımızın her alanında büyük yer ettiği günümüzde, bu alanda varlık göstermek, tüm kuruluşlar için büyük bir önem teşkil ediyor. Görünürlük  ihtiyacınızın doğru şekilde karşılanması ve doğru hedef kitleye ulaşılması amacıyla yapacağınız tüm çalışmalarda Manly Ajans & Medya yanınızda.

Tam hizmet ajansı yapısını benimseyerek kurumsal tanıtım filminden açık hava reklamcılığına, web sitesinden sosyal medya yönetimine, kartvizit, broşür, fatura, irsaliye gibi matbaa ürünlerinden baskılı ajanda, kalem, duvar saati gibi promosyon ürünlerine kadar yayılan geniş portföyümüzle tanıtım adına tüm ihtiyaçlarınızda profesyonel hizmet sunuyoruz.

İnternet dünyasındaki en büyük etkileşim kaynaklarından biri olan sosyal medya dünyasında varlığınızı güçlendirmek, marka değerinizi yükseltmek ve etkileşiminizi arttırmak için tecrübeli sosyal medya uzmanlarımızla 24 saat destek ve yönetim hizmeti sağlıyoruz.

01.

Drone Destekli Tanıtım Filmi

Profesyonel, 4K Çekimler, Drone Çekimleri, Seslendirme, Fotoğrafçılık ile firmanızın dijital kurumsal kimliğini tüm dünyaya ulaştırıyoruz.

02.

Sosyal Medya Yönetimi

Günümüzde insanlar bir yeri tercih etmeden önce sosyal medya profillerine bakıp tercihlerini kullanmaktadır. Hesaplarınızın yönetimi doğrultusunda sizleri doğru kişilerle buluşturup daha fazla kişiye hizmet etmenizi sağlıyoruz.

03.

Kurumsal
Web Sitesi

Dilediğiniz an dilediğiniz yerden düzenleyebileceğiniz yönetim panelli ve mobil uyumlu kurumsal web sitesi kuruyoruz.

04.

Açık Hava Reklamcılık

Tabela, Totem, Billboard, Branda, İç ve Dış Mekan Giydirmeleri ve Roll Up gibi kurumsal kimliğinizi ifade eden reklam ürünlerini profesyonel bir şekilde tedarik ediyoruz.

Genç ve dinamik ekibimizle size ve şirketinize en doğru çözümleri sunabilmek için çalışıyoruz. Her geçen gün gelişen ve değişen teknolojiyi, yeni reklamcılık akımlarını takip ediyor, stratejilerimizi bu akımı arkamıza alarak belirliyor, size özel çözümlerimizle en doğru adımları atmanıza yardımcı oluyoruz.